BYTY LAUDOVA

Skvělá lokalita

Pražská městská část Řepy je stále více oblíbenou lokalitou pro bydlení. V těsné blízkosti se nachází aktivní lesopark Řepy, který slouží pro sportovní vyžití a odpočinek a jehož dominantou je rozhledna s tobogánem, součástí lesoparku je i nově vybudována BMX dráha. V docházkové vzdálenosti naleznete komplexní občanskou vybavenost a výborná je také dopravní dostupnost MHD, do 10 minut je stanice metro linky A "Motol", tramvaje do centra a výborné je i spojení autem na pražský okruh a navazující komunikace.

Přejít na lokalitu

Místo pro život

Náš nový projekt je umístěn na okraji oblíbeného sídliště Řepy, kde již kompletní stávající výstavba přechází ve vilovou čtvrt. Dům se nachází v dostatečné vzdálenosti od stávající zástavby, navíc první dvě nadzemní podlaží slouží pro umístění garážových stání, a tak i v nižších obytných podlažích bude dostatek světla a nic nebude ani do budoucna rušit váš volný výhled. V pěší vzdálenosti se nachází několik mateřských škol, několik základních škol a Menza gymnázium. Samozřejmostí je i řada obchodů, restaurace, bowling, fitness club a jiné. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází Nákupní centrum Metropole Zličín, Tesco a Ikea.

Více o projektu

Výhodné financování

Za vaše sny o vlastním bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku, a to pouze 15 %. Doplatek bude hrazen až po dokončení projektu a kolaudaci.

Financování

Aktuality

Průběh výstavby

Stavební práce pokračují. V 1. a 2. NP jsou dokončeny zděné konstrukce, rozvody vody, kanalizace, VZT, hlavní kabelové trasy. Je dokončen výtah. Do 7. NP jsou provedené omítky stropů a stěn, postupně jsou prováděny rozvody elektro a ÚT v podlahách. Jsou rozpracovány SDK příčky , v příčkách se provádějí rozvody elektro a ZTI. Bylo zahájeno lití anhydritových podlah. Kolem celé budovy stojí lešení, je kompletně dokončeno zateplení. Byla zahájena montáž zámečnických výrobků. Je kompletně dokončena střecha 9. NP.

Všechny aktuality

Kontakt

Martin Mráček Manažer prodeje

Martin Mráček

Tel.: +420 722 984 833 E-mail: laudova@ms-invest.cz
Developer a prodejce

MS-INVEST a.s.

Sokolovská 100a, 186 00, Praha 8 E-mail: praha@ms-invest.cz

Napište nám


Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti MS-INVEST a.s.
Mapa

Architekt projektu

Archibase

Financující partner


Naše další projekty