BYTY LAUDOVA

Skvělá lokalita

Pražská městská část Řepy je stále více oblíbenou lokalitou pro bydlení. V těsné blízkosti se nachází aktivní lesopark Řepy, který slouží pro sportovní vyžití a odpočinek a jehož dominantou je rozhledna s tobogánem, součástí lesoparku je i nově vybudována BMX dráha. V docházkové vzdálenosti naleznete komplexní občanskou vybavenost a výborná je také dopravní dostupnost MHD, do 10 minut je stanice metro linky A "Motol", tramvaje do centra a výborné je i spojení autem na pražský okruh a navazující komunikace.

Přejít na lokalitu

Místo pro život

Náš nový projekt je umístěn na okraji oblíbeného sídliště Řepy, kde již kompletní stávající výstavba přechází ve vilovou čtvrt. Dům se nachází v dostatečné vzdálenosti od stávající zástavby, navíc první dvě nadzemní podlaží slouží pro umístění garážových stání, a tak i v nižších obytných podlažích bude dostatek světla a nic nebude ani do budoucna rušit váš volný výhled. V pěší vzdálenosti se nachází několik mateřských škol, několik základních škol a Menza gymnázium. Samozřejmostí je i řada obchodů, restaurace, bowling, fitness club a jiné. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází Nákupní centrum Metropole Zličín, Tesco a Ikea.

Více o projektu

Výhodné financování

Za vaše sny o vlastním bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku, a to pouze 15 %. Doplatek bude hrazen až po dokončení projektu a kolaudaci.

Financování

Aktuality

Průběh výstavby

Stavební práce pokračují. Jsou dokončeny všechny hrubé rozvody kanalizace, vody, elektro a topení. Z 90 % je dokončena fasáda, jsou dokončeny střechy 9. NP a izolace tepelné a proti vodě na terasách 8. NP. Je dokončena předávací stanice tepla a je v plánu postupné zahájení vytápění v bytech. Jsou dokončeny všechny vnitřní omítky a hrubé podlahy. Dokončují se vnitřní rozvody kanalizace, vody, topení, vzduchotechnika a elektro v bytech. V některých bytech začaly obkladačské práce, pokračuje montáž zámečnických výrobků.

Všechny aktuality

Kontakt

Martin Mráček Manažer prodeje

Martin Mráček

Tel.: +420 722 984 833 E-mail: laudova@ms-invest.cz
Developer a prodejce

MS-INVEST a.s.

Sokolovská 100a, 186 00, Praha 8 E-mail: praha@ms-invest.cz

Napište nám


Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti MS-INVEST a.s.
Mapa

Architekt projektu

Archibase

Financující partner


Naše další projekty